Yearly Archives: 2017

Paczka dla potrzebujących

wrzucone: wiadomość szkoły: podstawowa

W bieżącym tygodniu pierwszaki przygotowały kilka paczek dla potrzebującej rodziny z Warszawy. Wszyscy byli bardzo zaangażowani w jej przygotowanie. Sprawnie pakowali, ozdabiali i dekorowali...   więcej »

Szkolna Wigilia

Zdjęcia wykonane przez członków koła fotograficznego KSP, podczas corocznej uroczystej wigilii szkolnej:

Klasa pierwsza w teatrze

wrzucone: wiadomość szkoły: podstawowa

W pierwszej klasie codziennie dzieje się coś ciekawego. W ubiegły piątek wybraliśmy się do teatru LALKA na spektakl „SZOPKA KRAKOWSKA”. Było ciekawie, pouczająco i...   więcej »

Nocowanie w szkole najmłodszych uczniów

wrzucone: wiadomość szkoły: podstawowa

W ubiegłym tygodniu ze środy na czwartek klasa pierwsza KSP po raz pierwszy nocowała w szkole. Było wiele wrażeń: zabawy, gry, warsztaty artystyczne, podczas...   więcej »

Pierwsza pozycja Wydawnictwa Michalickich Szkół

wiadomość szkoły: liceum

Ruszyło wydawnictwo michalickich szkół w Markach. Pierwsza książka to zbiór utworów 9 autorów uczniów i dwóch nauczycieli naszych szkół. Teksty składające się na tę...   więcej »

Cel licytacji i książki do nabycia podczas szkolnej Wigilii

wiadomość szkoły: liceum

W czasie wigilii szkolnej będzie można nabyć ciekawe książki. Pierwszą z nich jest napisana, złożona i wydana przez naszych uczniów książka. Tytuł książki: „Kreple...   więcej »

Turniej Solidarności i nasi uczniowie

wrzucone: wiadomość szkoły: gimnazjum

Nasi uczniowie ponownie staną w szranki z innymi klubami. Turniej Solidarności odbędzie się w najbliższy weekend. A jak było ostatnio zobaczcie sami na zamieszczonym...   więcej »

Wolontariat cd.

wrzucone: wiadomość szkoły: gimnazjum

Wolontariusze zrealizowali kolejną akcję, do jakiej przygotowywali się dłuższy czas, a więc św. Mikołaj dla dzieci z Domu Dziecka. Już po raz kolejny uczestniczyliśmy...   więcej »

Szachy po francusku

wrzucone: wiadomość szkoły: podstawowa

Uczniowie kl. I KSP na zajęciach szachowych prowadzonych przez pana. Stephane Guerin.

Klasa pierwsza KSP również aktywnie i radośnie przeżywa czas adwentu

wrzucone: wiadomość szkoły: podstawowa

Codziennie odkrywamy kopertę z numerem dnia, w której znajduje się intencja. Każdego dnia inna. Modlimy się za siebie nawzajem, za dyrekcję, nauczycieli, pracowników szkoły...   więcej »