Yearly Archives: 2019

Tak było w tym roku.

PRZEDSTAWIENIE DLA KLAS I-II

wrzucone: wiadomość szkoły: podstawowa

12 kwietnia klasy pierwsza i druga obejrzały przedstawienie pt. : „Wiosna Piasta Kołodzieja” . Była  to wiosenna opowieść o starej , polskiej tradycji pierwszych...   więcej »

DKDK – 2 ekspedycja sprawdzająca Dosyć Konkretną Drogę Krzyżową

Przejść się da, niestety, niektórzy spacerkiem, inni z wielkim zawzięciem… Refleksje? Trenować nogi od dziś, do sklepów chodzić na pieszo, przyzwyczajać mięśnie stóp do...   więcej »

Dosyć Konkretna Droga Krzyżowa DKDK już wkrótkce

wrzucone: wiadomość szkoły: podstawowa

W najbliższy poniedziałek więcej informacji. Na trasie dokonano dwóch inspekcji w sobotę idzie następna. W poniedziałek więcej informacji.

Sukces naszych licealistów w konkursie Patria Nostra

Młodzież z Katolickiego Liceum w Markach zajęła czwarte miejsce w konkursie Patria Nostra. Konkurs polega na przygotowaniu animacji na temat pewnego wydarzenia historycznego. Nasi...   więcej »

Sobotnie douczanie

wrzucone: wiadomość szkoły: podstawowa

Samorząd uczniowski poprosił o udostępnienie szkoły na zajęcia powtórkowe do egzaminu gimnazjalnego z nauk przyrodniczych. Chętni uczniowie mogli przybyć i rozwiązywać zadania z fizyki...   więcej »

Film z Ogólnoświatowego Czytania Iliady – KLO 10:00 22 Marca

Ogólnoświatowe Czytanie Iliady 22 marca 2019, godz. 10:00 aula Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. bł. Bronisława Markiewicza w MarkachPieśń 24. Pogrzeb HektoraPomysł i realizacja: uczniowie...   więcej »

Grupa rozpoznawcza KKK sprawdziła dziś trasę DKDK

Grupa rozpoznawcza Katolickiej Kompani Karnej – wykonała dziś plan, sprawdzenie trasy DKDK 2019. Pan Marek Sobieszczański – spacerując po lesie – dodaje nam 1...   więcej »

Pierwszy dzień wiosny

wrzucone: wiadomość szkoły: podstawowa

Uczniowie klasy drugiej świętowali pierwszy dzień wiosny w mareckiej bibliotece miejskiej. Była okazja na to, by pochwalić się talentem plastycznym. Niektórzy wykorzystali czas na...   więcej »

Sukces naszych dziewczyn!

wrzucone: wiadomość szkoły: gimnazjum
wiadomość szkoły: sport

Kolejny sportowy sukces! Nasza dziewczęca reprezentacja w piłkę siatkową wywalczyła 3 miejsce w Powiatowych Mistrzostwach Piłki Siatkowej. Gratulujemy!