Yearly Archives: 2019

Pożegnanie Hepty

Dzisiaj rano swoje życie zakończyła Hepta nasz szkolny pies. Była z nami od 2013 roku. Przez ten cały czas była jak szczeniak – zawsze...   więcej »

Mikołajki klasy drugiej.

wiadomość szkoły: wiadomości

Dzień 6 grudnia klasa druga rozpoczęła na basenie. Potem były odwiedziny Mikołaja  i oczywiście nie zabrakło prezentów.

Rekolekcje adwentowe. Później się już nie da….

wrzucone: wiadomość szkoły: gimnazjum
wiadomość szkoły: liceum
wiadomość szkoły: wiadomości

Corocznym zwyczajem zapraszamy wszystkich chętnych na rekolekcje adwentowe, które odbędą się w dniach 21-23 grudnia 2019 r. w kaplicy naszych szkół. Myśl przewodnia rekolekcyjnych...   więcej »

Nasi uczniowie ponownie w stratosferze

W ostatnią sobotę, 7 grudnia nasi uczniowie zorganizowali i przeprowadzili kolejne misje balonowe. Celami misji były eksperymenty. W pierwszej misji chcieliśmy sprawdzić empirycznie teoretyczne...   więcej »

Artystyczne wyczyny klasy III

wiadomość szkoły: wiadomości

Pieski, kotki, stworki w wykonaniu uczniów z klasy trzeciej.

VII edycja konkursu „Ziemniaki Cudaki”

Grupa wolontariatu z KLO i KSP 26 listopada wzięła udział w konkursie zorganizowanym w Domu Opieki Społecznej w Radzyminie. Efekt – wszyscy czuliśmy się...   więcej »

Próbne matury – ice bucket challenge?

Od 19 do 22 listopada III klasa KLO miała przedsmak tego co czeka ich w maju. Czy wstępne wyniki trzeba potraktować jak „kubeł zimnej...   więcej »

Wycieczka do teatru

wrzucone: wiadomość szkoły: podstawowa

26 listopada uczniowie klas I-III obejrzeli w teatrze Lalka przedstawienie na motywach baśni H.CH. Andersena pt.: „Krzesiwo”. Po przedstawieniu wysłuchali ciekawych opowieści o teatrze, poznali...   więcej »