Yearly Archives: 2020

Organizacja szkół w najbliższym czasie

Od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe...   więcej »

Dzień Otwarty – przeniesiony!

wrzucone: wiadomość szkoły: podstawowa

Dzień Otwarty dla zainteresowanych nauką w szkole podstawowej zostanie przeniesiony na inny termin.

Terminarz rekrutacji do KLO

UWAGA! W piątek 8 maja MEN poformował dyrektorów szkół o konsultacjach dotyczących terminów rekrutacji do szkół średnich. Konsultacje trwają do środy. Jak tylko uzyskamy...   więcej »

Strefa Mądrej Zabawy

wrzucone: wiadomość szkoły: podstawowa

Klasa trzecia w strefie Mądrej Zabawy Smart Kids Planet na Stadionie Narodowym. Oprócz świetnej zabawy odbyliśmy również warsztaty dotyczące bezpieczeństwa w Internecie.

Środa Popielcowa

„Popielec, Środa Popielcowa − w kalendarzu katolickim pierwszy dzień wielkiego postu. Jest to dzień pokuty przypadający na 46 dni kalendarzowych przed Wielkanocą.” – Wikipedia…

Dzień Patrona u najmłodszych.

wrzucone: wiadomość szkoły: podstawowa

Dzień wspomnienia błogosławionego Bronisława Markiewicza, naszego patrona szkoły, rozpoczęliśmy wspólną Mszą Świętą. Po uroczystej Eucharystii starsze klasy udały się na debatę, a później do...   więcej »

Trzeciaki i ich bakterie

wrzucone: wiadomość szkoły: podstawowa

Uczniowie klasy trzeciej stworzyli armię kolorowych bakterii. Koronawirus nam nie straszny 😉

„Jonasz i wielka ryba”

wrzucone: wiadomość szkoły: podstawowa

W naszej szkole zagościł teatr Eden z Wieliczki. Spektakl pt. ,,Jonasz i wielka ryba” bardzo przypadł do gustu widowni.

Dyplom Skutecznej Szkoły od Operon

Nasze liceum zostało uhonorowane Dyplomem Skutecznej Szkoły. Dyplom, jak czytamy w liście gratulacyjnym, potwierdza wysoki poziom kompetencji dydaktycznych w zakresie przygotowania do egzaminów państwowych....   więcej »

Strona internetowa o naszych zdobyczach kosmicznych

Od dwóch lat uczniowie naszych szkół, a nawet absolwenci, zdobywają stratosferę (niski kosmos) budując i oprogramowując nowe rozwiązania elektroniczne. Powstała strona internetowa z opisami...   więcej »