Msza święta na uczczenie naszego Patrona

liceum podstawowa

Możliwość komentowania Msza święta na uczczenie naszego Patrona została wyłączona 31 stycznia 2018 /

W niedzielę 28 stycznia w w kościele parafialnym św. Andrzeja Boboli w Markach została odprawiona uroczysta Msza święta z okazji liturgicznego wspomnienia Patrona naszej szkoły bł. ks. Bronisława Markiewicza. Mszy świętej przewodniczył i wygłosił homilię wikariusz generalny Zgromadzeni świętego Michała Archanioła ks. Rafał Kamiński. We Mszy  świętej uczestniczyli nasi szkolni ministranci, oraz poczet sztandarowy.

We wtorek 30 stycznia uczciliśmy Patrona w naszych szkołach. Rano uczniowie zjedli po pysznym pączku, których zamówiliśmy ponad 200 sztuk. O godz. 12.15 społeczność szkolna zebrała się  w kościele parafialnym, gdzie uczestniczyła we Mszy świętej.