Posts Page

Ut pellentesque libero ac magna ornare, eget dictum orci ultricies. In quis tortor semper, luctus dolor ut, adipiscing eros. Maecenas sed pharetra neque. Nullam id ipsum id quam ultrices luctus. Donec adipiscing augue non placerat consectetur. Aliquam erat volutpat.

Dobromir Makowski – RapPedagogika w KLO i KSP

wiadomość szkoły: wiadomości

… no i Rada Szkoleniowa. Dobromir od rana mówił do dzieci i nauczycieli. Mądrze mówił. Rodzice też swoje wysłuchać musieli na koniec. Ciekawe czy...   więcej »

Wybory na Dziekana KSP na rok szkolny 2020/2021