KLO i ZOO

wiadomości

Ssaki, gady, płazy, bezkręgowce. Było co oglądać! Nie wiem czy była już w warszawskim ZOO na Pradze taka wycieczka. Cała szkoła w ZOO!

We wtorek 14 marca Katolickie Liceum Ogólnokształcące wybrało się na edukacyjną wycieczkę. Po zbiórce na przystanku dosyć długa jazda autobusem na Dworzec Wileński. Później piechotką. Przy samej drodze spacerował po wybiegu piękny misiek. Niewiele sobie robił z gapów. Mruknął i położył się wygodnie.

W autobusie uczniowie mówili, że fajnie byłoby trafić na czas karmienia. Niestety nie trafiliśmy. Trafiliśmy na czas czyszczenia klatek u małp. Fiołkami nie pachniało.

Ponad dwie godziny chodzenia po ZOO. Na końcu zwiedzania pingwiny. Zdyscyplinowani jak wojsko skakały, pływały i biegały nieco pokracznie. Ale i tak sprawniej niż foki.

Później pizza lub inne jedzenie i do domu. Jeszcze trzeba odrobić prace zadaną przez nauczycielkę biologii. Jedno z pytań dotyczyło kaczki mięsożernej. Takiej chyba w warszawskim ZOO nie było.

Zdjęcia Adam Wierzbicki

Możliwość komentowania KLO i ZOO została wyłączona 16 marca 2016 /