Ostatnie przygotowania do poświęcenia kaplicy KLO

wiadomości

Przez całą noc z 17/18 marca 2016 panowie pracowali aby wykończyć prace w powstającej kaplicy. W południe do akcji ruszyły nasze panie: Ewa, Teresa i Aneta, a pan Wojciech kończył pisać ikonę. Teraz tylko jeszcze położyć złoto i koniec.

ikona3 (8)ikona3 (11)ikona3 (18)ikona3 (17)ikona3 (16)

Możliwość komentowania Ostatnie przygotowania do poświęcenia kaplicy KLO została wyłączona 18 marca 2016 /

Policja z wizytą

wiadomości

To już drugie spotkanie naszych uczniów z policjantką. Tym razem spotkanie dotyczyło cyberprzemocy i zagrożeniami jakie mogą wynikać z nieodpowiedzialnego korzystania z Internetu. Po krótkiej, aczkolwiek bardzo konkretnej, pogadance policjantka pokazała uczniom materiały multimedialne. Treść nie była łatwa do przełknięcia, ale niestety prawdziwa.

Na zakończenie spotkania policjantka uświadomił uczniom, ze materiały teraz umieszczone w Internecie (np. zdjęcia lub komentarze, które teraz mogą się wydawać zabawne) mogą mieć skutki (mało zabawne) za lat kilkanaście. Wtedy może być za późno na żal z tego powodu.

Czeka nas jeszcze jedno spotkanie z Panią kapitan. Będzie dotyczyło zagrożeń wynikających z zażywania dopalaczy.

Możliwość komentowania Policja z wizytą została wyłączona 18 marca 2016 /