Wspomnienie św. Matki Teresy z Kalkuty i nasi szkolni ministranci z biskupem

gimnazjum podstawowa

5 września ks. Marcin Różański, brat Michał Bin uczestniczyli w uroczystości wspomnienia św. matki Teresy z Kalkuty. Mszy świętej przewodniczył ks. biskup Marek Solarczyk. Nasi szkolni ministranci przygotowali piękną asystę.

W uroczystości uczestniczyliśmy na zaproszenie Sióstr Misjonarek Miłości. Jesteśmy z siostrami zaprzyjaźnieni – nasi ,szkolni  wolontariusze posługują tam wśród bezdomnych, a nasi księża co pewien czas odprawiają Msze świętą dla bezdomnych i prowadzą dla nich rekolekcje. Uroczystość odbyła się w kościele p.w. Matki Bożej Różańcowej na Bródnie.

Możliwość komentowania Wspomnienie św. Matki Teresy z Kalkuty i nasi szkolni ministranci z biskupem została wyłączona 8 września 2017 /