Pogoń za psem

W naszej szkole mieszka i nieźle się ma labrador Hepta. Pies całkowicie pozbawiano agresji. Uwielbia bawić się z dziećmi, a nasi najmłodsi uczniowie uwielbiają Heptę gonić co tchu. Każdy mac oś dla siebie.

Możliwość komentowania Pogoń za psem została wyłączona 15 września 2017 /

Uczniowie klasy szóstej i klas siódmych na wycieczce

Nasi podopieczni ze szkoły podstawowej kl. 6 i kl. 7a oraz 7b wraz z wychowawcami wyruszyli do Torunia na trzydniowy wyjazd integracyjny. Stacjonują w Forcie IV. Za nimi pierwszy dzień i kurs survivalu. Uczyliśmy się rozpalania ognia za pomocą krzesiwa oraz innych sztuczek takich jak pozyskiwanie i filtrowanie wody, budowanie schronienia z materiałów znalezionych oraz konstrukcja i znaczenie znaków i sygnałów alarmowych. Po zdobytych umiejętnościach przyszedł czas na obiad i chwilę przerwy. W kolejnej części dnia pogoda nie dopisywała, ale to nam nie przeszkadzało. Uczniowie wykazali się wolą walki uczestnicząc w torze przeszkód. Następnie zapoznali się z ogródkiem saperskim, wzięli udział w szkoleniu chemicznym, zajęciach linowych, strzelniczych oraz w kursie pierwszej pomocy. Na kolację sami ugotowali pyszną zupę grochową, którą zjedli w warunkach polowych jak na survivalowców przystało.

kliknij i zobacz galerię zdjęć

Możliwość komentowania Uczniowie klasy szóstej i klas siódmych na wycieczce została wyłączona 15 września 2017 /