Jesienne żagle 2KLO

liceum

Ze względu na miłość do żeglowania, jaką zaraził nas nasz wychowawca, po raz kolejny postanowiliśmy wybrać się na Mazury.

W planach mieliśmy odwiedzenie leśniczówki Pranie. Nie spodziewaliśmy się jednak, że zatrzymamy się tam, by wymieniać zepsuty silnik. Nie obyło się również bez tradycyjnego spaghetti i wieczornych gier. Niektórzy większość czasu spędzili zawinięci w śpiwory jak larwy, lecząc chorobę morską.

Mimo niewielkich problemów ze zdrowiem wszyscy wróciliśmy zadowoleni.

Możliwość komentowania Jesienne żagle 2KLO została wyłączona 18 września 2017 /

Święto Podwyższenia Krzyża Świętego

liceum

Nieco spóźnione święto Podwyższenia Krzyża Świętego w naszym liceum. Uczniowie zebrali się na auli na Liturgii Słowa. Po niej dziekan klasy pierwszej zawiesił krzyż  w Sali numer 4, która klasa się opiekuje. Dziekan liceum powiesiła krzyż w oddanej w tym roku sali lekcyjnej nr 8.

Możliwość komentowania Święto Podwyższenia Krzyża Świętego została wyłączona 18 września 2017 /

Zawieszenie krzyży w klasach VI i VII KSP i I – III KLO

liceum podstawowa

Zawsze w okolicach 14 września w naszej szkole oddajemy cześć Krzyżowi Chrystusa. Najpierw Liturgia Słowa, a później zawieszenie krzyży w klasach którymi opiekują się nowo przybyli do szkoły uczniowie.

W tym roku zrobiliśmy to bardzo uroczyście – z asystą ministrantów. Nie zabrakło nawet kadzidła! Pięknie śpiewała nasz szkolna schola.

Możliwość komentowania Zawieszenie krzyży w klasach VI i VII KSP i I – III KLO została wyłączona 18 września 2017 /