Losowanie grup – Liga Debat Oksfordzkich

gimnazjum podstawowa

Jak każdego roku w naszych szkołach odbywa się Liga Debat Oksfordzkich. Rywalizacja zażarta, tezy ciekawe, jeszcze ciekawsze argumenty. Rozlosowano  następujące grupy, z których do półfinału awansują po dwie najlepsze drużyny:

[row] [column col=”6″] Grupa A – 3A, 2A, 7A, 3C [/column] [column col=”6″] Grupa B – 3B, 2B, 2C, 7B  [/column] [/row]

Już nie możemy się doczekać pierwszej debaty!

Możliwość komentowania Losowanie grup – Liga Debat Oksfordzkich została wyłączona 21 września 2017 /

Wyniki wyborów na urząd dziekana KSP

Głosowało 85 % uprawnionych. Julia Pytel otrzymała 63% ważnych głosów. Kacper Banaszek 35% ważnych głosów. Oficjalnie ogłoszono o godz. 14.19, że w pierwszej turze wyborów urząd dziekana Katolickiej Szkoły Podstawowej Księży Michalitów w Markach obejmuje Julia Pytel.

Julii

Możliwość komentowania Wyniki wyborów na urząd dziekana KSP została wyłączona 21 września 2017 /