Dziekan KLO

liceum

Dzisiejsza druga tura wyborów dziekana Katolickiego Liceum wyłoniła zwycięzcę. Aleksandra Skarzyńska została ponownie dziekanem KLO. Gratulujemy reelekcji i trzymamy kciuki za skuteczność działań Pani Dziekan. Aleksandra Skarzyńska otrzymała 53 % ważnych głosów. Jej konkurent, Michał Rudnik otrzymał 47 % głosów. Decydująca różnica to zaledwie trzy głosy.

Możliwość komentowania Dziekan KLO została wyłączona 26 września 2017 /

Jest dobrze a może być jeszcze lepiej…

gimnazjum podstawowa

Początek nowego roku szkolnego jest zawsze trudny. W tym roku szkolnym nie było inaczej. Trudne warunki atmosferyczne – deszcz, błoto, wiatr, to tylko niektóre przeciwności na drodze w eliminacjach do mistrzostw powiatu w biegach przełajowych, które odbyły się w Radzyminie. Najlepsi uczniowie w swoich biegach uzyskali czołowe miejsca i uzyskali kwalifikacje do finałów powiatu wołomińskiego. Poniżej kilka zdjęć, może nie najlepsza jakość ale to przez te trudne warunki. Powodzenia w kolejnym etapie.

Łukasz Kalisztan

Możliwość komentowania Jest dobrze a może być jeszcze lepiej… została wyłączona 26 września 2017 /