Wolontariusze zbierali na prezenty dla dzieciaków z domu dziecka

W czwartek przed zebraniem z Rodzicami, udało nam się zorganizować sprzedaż okazjonalnych, ręcznie robionych przez Wolontariuszy kartek. Zbieraliśmy na prezenty dla dzieci z Domu Dziecka. Zbiórka przerosła najśmielsze marzenia, dlatego że uzbieraliśmy cztery razy więcej niż było to planowane. Dzięki Państwa wsparciu i zaangażowaniu uda nam się jeszcze zakupić ciepłe ubrania dla ubogiej Rodziny spod Warszawy.
Szczególne podziękowania należą się młodym artystom, którzy wykonali kartki godne pochwały oraz dzielnie sprzedającym dwóm uczennicom: Basi Nowogrodzkiej i Julce Kukawskiej.

Dziękujemy !

Daria Pietrzak

Możliwość komentowania Wolontariusze zbierali na prezenty dla dzieciaków z domu dziecka została wyłączona 3 listopada 2017 /