Kumulacja wycieczek

Kilka klas wybrało się dzisiaj na jednodniowe wycieczki ze swoimi wychowawcami. Hangar, kino, paintball.. Mamy nadzieję, ze opiszą swoje wyjścia i pochwalą się nimi na naszej stronie.

Możliwość komentowania Kumulacja wycieczek została wyłączona 28 listopada 2017 /

Klasa pierwsza na wycieczce

W środę 22 listopada klasa pierwsza uczestniczyła w warsztatach pt.” W ŚWIECIE LABIRYNTÓW”, które organizowała sala zabaw KLOCKOWNIA w Warszawie. Uczniowie oprócz wspólnych zabaw ciekawymi klockami oraz wspaniałego czasu integracji mogły poćwiczyć umiejętność współpracy, która jest niezwykle ważna w ich życiu codziennym.  Podczas budowania labiryntu, najpierw z podziałem na grupy, później w jednym zespole, dzieci ćwiczyły równowagę, szybkość, zwinność oraz rozwijały twórczość. Sprawdzian ze współpracy wszystkie dzieci zdały celująco.

Wszyscy bawiliśmy się wspaniale.

Aneta Iwańska

Możliwość komentowania Klasa pierwsza na wycieczce została wyłączona 28 listopada 2017 /

Noc w szkole

liceum