Yearly Archives: 2019

Wolontariat – List do Świętego Mikołaja – podziękowania

wiadomość szkoły: wiadomości

Przekazuję treść listu od organizatorów akcji List do Świętego Mikołaja: Drogie Mikołajki, Drodzy Mikołajowie! W ten szczególny dzień – Wigilię Bożego Narodzenia – wszystkie...   więcej »

Rekolekcje adwentowe. Później się już nie da….

wrzucone: wiadomość szkoły: gimnazjum
wiadomość szkoły: liceum
wiadomość szkoły: wiadomości

Corocznym zwyczajem zapraszamy wszystkich chętnych na rekolekcje adwentowe, które odbędą się w dniach 21-23 grudnia 2019 r. w kaplicy naszych szkół. Myśl przewodnia rekolekcyjnych...   więcej »

KONKURS „BOŻONARODZENIOWA CHOINKA”

wiadomość szkoły: wiadomości

Uczniowie klas I-III wzięli udział w konkursie na ”Bożonarodzeniową choinkę”. Wszyscy twórcy wykazali się dużą pomysłowością.   13 grudnia został rozstrzygnięty konkurs .  Rozdano...   więcej »

Adwentowy Dzień Skupienia

Dziś przeżywaliśmy Adwentowy Dzień Skupienia. Dzieci z obu szkół spotkały się z o. Szymonem. Po spotkaniu w naszym kościele odbyło się Nabożeństwo pokutne.

Wolontariat: Arteterapia przygotowana przez dzieci

wrzucone: wiadomość szkoły: podstawowa

Jak co miesiąc spotkaliśmy się z podopiecznymi Domu Pomocy Społecznej w Radzyminie. Temat roboczy “Ozdoby świąteczne”. Tym razem to dzieci przygotowały zajęcia. Zaplanowały co...   więcej »

Szkolna Wigilia

Szkolna Wigilia odbyła się w niedzielę 15 grudnia.Wspólna Msza Święta o godz 15:00 w kościele parafialnym pod wezwaniem Świętego Andrzeja Boboli w Markach. Po...   więcej »

Pożegnanie Hepty

Dzisiaj rano swoje życie zakończyła Hepta nasz szkolny pies. Była z nami od 2013 roku. Przez ten cały czas była jak szczeniak – zawsze...   więcej »

Mikołajki klasy drugiej.

wiadomość szkoły: wiadomości

Dzień 6 grudnia klasa druga rozpoczęła na basenie. Potem były odwiedziny Mikołaja  i oczywiście nie zabrakło prezentów.

Nasi uczniowie ponownie w stratosferze

W ostatnią sobotę, 7 grudnia nasi uczniowie zorganizowali i przeprowadzili kolejne misje balonowe. Celami misji były eksperymenty. W pierwszej misji chcieliśmy sprawdzić empirycznie teoretyczne...   więcej »

Artystyczne wyczyny klasy III

wiadomość szkoły: wiadomości

Pieski, kotki, stworki w wykonaniu uczniów z klasy trzeciej.