Zasady rekrutacyjne dla kandydatów do KLO

liceum

W roku szkolnym 2020/21 planujemy utworzyć w naszym Liceum dwie klasy. Uczniowie mogą wybrać jeden z trzech zestawów rozszerzeń. Przedmioty rozszerzane w ramach każdej z klas:
– jęz. angielski, jęz. polski, historia;
– jęz. angielski, matematyka, fizyka;
– jęz. angielski, matematyka, geografia.

więcej: zasady rekrutacji KLO

Możliwość komentowania Zasady rekrutacyjne dla kandydatów do KLO została wyłączona 20 stycznia 2020 /

Rekrutacja do KSP 2020/2021

W roku szkolnym 2020/21 szkoła planuje utworzyć jedną klasę pierwszą. Klasa nie może liczyć więcej niż 20 uczniów. Zaznaczamy, ze szkoła nie prowadzi nauczania integracyjnego, w szkolenie nie pracują nauczyciele wspomagający.

W uczniowie od klasy pierwszej uczą się języka angielskiego, a od klasy piątej drugiego języka obcego: francuskiego lub włoskiego.

więcej informacji: zasady rekrutacji KSP

Możliwość komentowania Rekrutacja do KSP 2020/2021 została wyłączona 20 stycznia 2020 /

Łyżwy na Stadionie Narodowym

podstawowa sport

Semestr się skończył. Wszyscy z nowymi nadziejami, można by rzec uskrzydleni – sprawdzali czy umieją jeździć na łyżwach. Spektakularnych upadków nie udało się zarejestrować. Jeszcze parę lat i jazda bez asekuracji będzie realna.

Możliwość komentowania Łyżwy na Stadionie Narodowym została wyłączona 20 stycznia 2020 /

Pierwszy semestr za nami

liceum podstawowa

Większość uczniów nie ma powodów do obaw. Są nieliczne przypadki, które muszą się zastanowić jak wybrnąć z trudnej sytuacji.

Szefostwo senatów obu szkół przedstawiło raporty z działań zrealizowanych w semestrze pierwszym, przedstawili również plany na semestr drugi. Niedługo będziemy mogli się z tymi planami zapoznać na stronie szkoły.

Możliwość komentowania Pierwszy semestr za nami została wyłączona 20 stycznia 2020 /