Poniedziałki godz 20:00

liceum podstawowa

Dzisiaj ,jak i w każdy poprzedni poniedziałek o godz 20-tej , nasi nauczyciele ,absolwenci oraz rodzice naszych uczniów spotkali się aby pograć w piłkę nożną tym samym przygotowując się do naszej szkolnej Ligi Mistrzów.
Na załączonych zdjęciach sparing naszej szkolnej drużyny Belfer team ( nauczyciele, pracownicy szkoły) vs rodzice, absolwenci.

Możliwość komentowania Poniedziałki godz 20:00 została wyłączona 4 kwietnia 2022 /

Rekolekcje wielkopostne 1-3 KSP

24 i 25 marca uczniowie klas 1-3 uczestniczyli w szkolnych rekolekcjach wielkopostnych. Księża rekolekcjoniści zadbali o to, by nie było nudy 🙂

Możliwość komentowania Rekolekcje wielkopostne 1-3 KSP została wyłączona 4 kwietnia 2022 /

Bo to bardzo ważna rzecz, żeby zdrowe zęby mieć!

17 lutego, w ramach profilaktyki higieny jamy ustnej, klasę 1 KSP odwiedziła pielęgniarka szkolna. Dzieci nauczyły się między innymi jak prawidłowo czyścić ząbki oraz czego unikać w diecie, aby nie mieć próchnicy.

Możliwość komentowania Bo to bardzo ważna rzecz, żeby zdrowe zęby mieć! została wyłączona 4 kwietnia 2022 /

Serce szkoły

liceum podstawowa

Szkolny sekretariat powrócił na swoje miejsce. Wraz z nim wróciły poranne kawki.

Możliwość komentowania Serce szkoły została wyłączona 4 kwietnia 2022 /