Kato League

liceum podstawowa

Szanowni państwo. Z wielką radością ogłaszamy że po weekendzie majowym rusza nasza Kato League. Odbyło sie spotkanie głównego organizatora pana Łukasza wraz z kapitanami drużyn.

Z niecierpliwością czekamy na ten niezapomniany dreszczyk emocji który dostarczają nam mecze.

Możliwość komentowania Kato League została wyłączona 28 kwietnia 2022 /

Wycieczka na Stare Miasto

26 kwietnia klasy 1-3 KSP ruszyły na Stare Miasto tropem warszawskich legend. Uczniowie podjęli zadania związane z legendami: ,,O Bazyliszku”, ,, O Złotej kaczce” oraz ,,O Warsie i Sawie”. Pomimo obaw, pogoda dopisała. Na zakończenie z przyjemnością wszyscy spałaszowali pizzę:)

Możliwość komentowania Wycieczka na Stare Miasto została wyłączona 28 kwietnia 2022 /

“1 z 10”

liceum podstawowa

Wczoraj odbył sie w naszej szkole jak co roku, turniej 1 z 10, wzorowany na popularnym programie, gdzie uczniowie odpowiadali na pytania z każdej niemalże dziedziny. Bylo dużo dobrej zabawy, smiechu ale tez uczniowie wykazali sie wszechstronna wiedza. Ostatecznie nagrody ufundowane przez ksiedza dyrektora i tytul omnibusa 2022 zdobyli nasi dwaj tegoroczni maturzysci Hubert Hepner i Bartłomiej Mazurek.

Możliwość komentowania “1 z 10” została wyłączona 28 kwietnia 2022 /