Czwartkowe spotkanie wolontariatu

gimnazjum podstawowa

Możliwość komentowania Czwartkowe spotkanie wolontariatu została wyłączona 19 października 2017 /

Garść informacji o Wolontariacie

Był zamysł, by pieniądze przeznaczyć na spełnienie marzenia dziewczynki z nowotworem. Z przyczyn niezależnych od nas plan się zmienił i pieniądze przeznaczymy na zakup butów i kurtek dla czworga ubogich dzieci z Rodziny pod Warszawą. W ubiegłym roku wspieraliśmy tą Rodzinę materialnie na Święta Bożego Narodzenia.

2. Bierzemy udział w akcji Zostań św. Mikołajem i jak co roku, robimy prezenty dla czworga dzieci z Domu Dziecka. Potrzebujemy zebrać 400 zł, dlatego uczniowie przygotują ręcznie robione kartki, które zostaną sprzedane na najbliższym zebraniu z Rodzicami. Zakupione przez Państwa kartki uczniowie później wypiszą i wyślą do chorych dzieci w ramach akcji Marzycielska Poczta. A za zebrane pieniążki uczniowie kupią wymarzone prezenty dla Domu Dziecka.

W zebraniu wzięło udział 63 uczniów, 30 uczniów zgłosiło się do zrobienia kartek. Niektórzy z nich nawet po kilka.

Pozdrawiam serdecznie, Daria Pietrzak i Wolontariusze