• Zapowiedzi wydarzeń - trwa lub będzie

• wiadomości licealne

Dziś finałowe mecze LIGI MISTRZÓW KLO/KSP

wiadomość szkoły: sport

W dniu 22 czerwca odbędą się finałowe mecze LIGI MISTRZÓW KLO/KSP. Poniżej terminarz z poszczególnymi meczami. FC FC – Belfer Team godz. 8:50FC Biel...   więcej »

Aktorzy z naszego KLO

Uczniowie naszego KLO jako aktorzy sztuki „Czekając na Turka” dali z siebie bardzo dużo. Pięknie grali. Piękna premiera. Dużo wrażeń. Polecamy sztukę – będzie...   więcej »

Młodzieżowa Sesja Rady Miasta Marki

Tradycyjnie w okolicach pierwszego czerwca została zwołana Młodzieżowa Sesja Rady Miasta Marki. Przewodniczącym został Maciej Mazur, uczeń pierwszej klasy naszego liceum. Tematem przewodnim spotkania...   więcej »

Dzień Rodziny

Już w najbliższą sobotę w naszej szkole odbędzie się Dzień Rodziny. Serdecznie zapraszamy!!!

Propozycje wakacyjne

wiadomość szkoły: wiadomości

Już niedługo wakacje i jeżeli nie macie jeszcze konkretnych planów wakacyjnych, to warto zapoznać się treścią tego wpisu w którym chcemy przedstawić Wam wszystkie...   więcej »

ŚDM