I PRZEGLĄD PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ PRIMAVERA

liceum podstawowa

Możliwość komentowania I PRZEGLĄD PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ PRIMAVERA została wyłączona 3 kwietnia 2023 /

Pierwszy w historii naszej szkoły Przegląd Piosenki Obcojęzycznej PRIMAVERA dobiegł końca. Wydarzenie zostało objęte Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Marki. Zgłosiło się 87 uczestników, ze sceny usłyszeliśmy około 60 piosenek po angielsku, włosku, hiszpańsku i francusku. Do finału zakwalifikowało się 31 osób.

W sobotę 1 kwietnia odbył się koncert finałowy. Na scenie stanęli uczniowie z całego powiatu wołomińskiego. Talent, zaangażowanie i inwencja twórcza naszych finalistów zrobiła na nas olbrzymie wrażenie!Jury miało niezwykle trudne zadanie. Po burzliwych naradach wybrano zwycięzców.

KATEGORIA KLASY IV-VI

I MIEJSCE Helena Stachów
II MIEJSCE Gabriela Sajda
III MIEJSCE Piotr Pacewicz

WYRÓŻNIENIE Julia Czeredys, Laura Orłowska,Weronika Fijołek, Gabriela Klimowicz i Marta Muliar

KATEGORIA KLASY VII-VIII

I MIEJSCE Ewa Zych
II MIEJSCE Zofia Leończuk
III MIEJSCE Maja Pokwap

KATEGORIA SZKOŁY PONADPODSTAWOWE

I MIEJSCE Wiktoria Trojanek
II MIEJSCE Dawid Dominiak
III MIEJSCE Zofia Badetko

WYRÓŻNIENIE Magdalena Burkietowicz

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom!!! Dziękujemy za Waszą ciężką pracę i za to, że zechcieliście zaprezentować się podczas I w historii Przeglądu Piosenki Obcojęzycznej PRIMAVERA. Każdy z występów był niezwykły. Gościć Was na naszej scenie to dla nas zaszczyt!
Do zobaczenia za rok!

fotorelacja: Weronika Wiśniewska