III Edycja Ligi Mistrzów i Ligi Europy KSP i KLO 2018 wystartowała…

wrzucone: wiadomość szkoły: gimnazjum
wiadomość szkoły: liceum

Liga Mistrzów i Liga Europy to rozgrywki międzyklasowe w piłkę nożną pomiędzy uczniami naszych szkół. W tym roku po raz trzeci spotkają się drużyny na boisku, aby rywalizować ze sobą o tytuł najlepszej klasy w umiejętnościach piłkarskich. W tym roku wystapi w rozgrywkach 13 drużyn. największą niewiadomą będzie drużyna utworzona z pośród nauczycieli oraz pracowników szkoły. 15 marca w auli KLO odbyło się oficjalne losowanie fazy grupowej rozgrywek. W losowaniu brali udział kapitanowie i przedstawiciele klas, dziekan szkoły Julia Pytel, która miała zaszczyt losowania grup, oraz zasłużony sędzia piłḱarski Mikołaj Kupiec, uczeń KLO.

W lidze Mistrzów zagrają:

Grupa A

 1. FC 2c

 2. Na stole stała misa

 3. FC Kisu

 4. Matematyczna Policja

 5. Los Wariatos

Grupa B

 1. Gloria Victis

 2. Belfer Team

 3. Grześki po promocji

 4. Kasztanowe Perełki

 5. AC Pajace

W Lidze Europy zagrają:

 1. A my Banany

 2. Jest dobrze FC

 3. Skrzaty FC

© Michalickie szkoły w Markach | www.szkolawmarkach.pl

Skip to content