III Edycja Ligi Mistrzów i Ligi Europy KSP i KLO 2018 wystartowała…

gimnazjum liceum

Możliwość komentowania III Edycja Ligi Mistrzów i Ligi Europy KSP i KLO 2018 wystartowała… została wyłączona 22 marca 2018 /

Liga Mistrzów i Liga Europy to rozgrywki międzyklasowe w piłkę nożną pomiędzy uczniami naszych szkół. W tym roku po raz trzeci spotkają się drużyny na boisku, aby rywalizować ze sobą o tytuł najlepszej klasy w umiejętnościach piłkarskich. W tym roku wystapi w rozgrywkach 13 drużyn. największą niewiadomą będzie drużyna utworzona z pośród nauczycieli oraz pracowników szkoły. 15 marca w auli KLO odbyło się oficjalne losowanie fazy grupowej rozgrywek. W losowaniu brali udział kapitanowie i przedstawiciele klas, dziekan szkoły Julia Pytel, która miała zaszczyt losowania grup, oraz zasłużony sędzia piłḱarski Mikołaj Kupiec, uczeń KLO.

W lidze Mistrzów zagrają:

1. FC 2c

2. Na stole stała misa