Inwestycje mimo trudnego czasu

wrzucone: wiadomość szkoły: podstawowa
wiadomość szkoły: wiadomości

Ostatnie miesiące były bardzo trudne dla naszej szkoły. Chcieliśmy wykorzystać czas przerwy świątecznej oraz ferii na remonty, które planowaliśmy od dłuższego czasu. Mamy plan remontowy budynków rozpisany na kilka lat.

Pod koniec ubiegłego roku, w ostatnim tygodniu grudnia uległ awarii jeden z węży doprowadzających wodę, wskutek czego zostało zalane serce szkoły, nasz szkolny sekretariat, który bardzo poważnie ucierpiał. Skutki zalania zapewne będziemy odczuwać długi czas. Wiedzieliśmy już wtedy, że niestety nie wykonamy wszystkich zaplanowanych prac, staraliśmy się zrobić tyle ile w naszej mocy. Kolejnym ciosem w nasz plan remontowy okazały się drakońskie podwyżki cen gazu (rachunek na 19 tys. zł) oraz energii, przez które bardzo mocno został naruszony budżet szkoły.  Mimo wielu trudności udało się wykonać jedną z zaplanowanych prac, wymianę drzwi łazienkowych w budynku B. Udało się to również dzięki zaprzyjaźnionej firmie, która odroczyła płatność za usługę. Wymieniliśmy drzwi w dziewczęcej toalecie oraz w toalecie przy jadalni. Jest pięknie i zamki się dobrze, pewnie zamykają.

Ilość wymienionych drzwi – 9 

Koszt- 14 800 złotych.

© Michalickie szkoły w Markach | www.szkolawmarkach.pl

Skip to content