Jałmużna adwentowa – 34 termosy i 1080 zł

gimnazjum liceum podstawowa

Możliwość komentowania Jałmużna adwentowa – 34 termosy i 1080 zł została wyłączona 11 grudnia 2017 /

W ramach jałmużny adwentowej zaproponowaliśmy Rodzicom naszych uczniów zakup termosów dla bezdomnych. W zimne dni termosy bardzo się im przydadzą by mieć pod ręką gorącą herbatę czy zupę. Termosy zostały przyniesione i zebrane w czwartek przed szkolną wywiadówką.  Szkolni ministranci zebrali 34 termosy.

Młodzież zrzeszona w szkolnym wolontariacie przyniosła ciasta, które można było nabyć za ofiarą. Z zebranych pieniędzy zakupiliśmy ciepłą bieliznę oraz ciepłe skarpetki. Było tego trochę, bo wolontariat zebrał 1080 zł, a firma w której zakupiliśmy towar podarowało drugie tyle w formie jałmużny adwentowej.