Jan Pietrzak w Michalickich Szkołach w Markach

wiadomości

Możliwość komentowania Jan Pietrzak w Michalickich Szkołach w Markach została wyłączona 28 października 2015 /

27 X 2015 r.w  ramach spotkań z “ciekawym człowiekiem” uczniowie z KG i KLO mieli okazję spotkać się z p. Janem Pietrzakiem, który barwnymi opowieściami połączonymi z wykonywaniem pięknych pieśni patriotycznych wprowadzał uczniów w wydarzenia historyczne. Także opowiadał różne anegdoty z okresu komunizmu. Salwy śmiechu naszych uczniów potwierdzały, że z głupoty zawsze można się śmiać, a niektóre opowieści z poprzedniego okresu (PRL-u) stały się nieśmiertelne. W pewnym momencie cała sala śpiewała “Żeby Polska…” Wzruszenie, łzy, śmiech i zaduma – to najkrótsze podsumowanie spotkania. Podziękowania dla p. Laskowskiej i p. Barzyca za koordynację tego przedsięwzięcia.