KKK wciąż pracuje nad DKDK (Dosyć Konkretną Drogą Krzyżową)

wrzucone: wiadomość szkoły: liceum
wiadomość szkoły: podstawowa

Na kolejnym spotkaniu Katolicka Kompania Karna, zajęła się opracowaniem opisu alternatywnej trasy Dosyć Konkretnej Drogi Krzyżowej, w okolicach jej przecięcia z obwodnicą Marek. Ta alternatywna trasa została znaleziona tydzień wcześniej przez dwóch oficerów KKK, przy okazji realizowanej przez nich misji specjalnej. Wyznaczone zadania zostały wykonane. Opis trasy na stronie DKDK (www.dkdk.szkolawmarkach.pl)  zostanie w stosownym czasie zaktualizowany. Wcześniej konieczne będą kolejne weryfikacje warunków na krytycznym odcinku.
Warunki na trasie były trudne, teren podmokły, nikt nie wrócił bez wody w butach.
W działaniach udział wzięli: Artur Błędowski, Maciej Domański, Rafał Danielak, Tomasz Wileński, Szczepan Ziębliński, Piotr Rowicki, Bartek Izdebski, Sonia Sobieszczańska, Marek Sobieszczański

© Michalickie szkoły w Markach | www.szkolawmarkach.pl

Skip to content