KKK zweryfikowała trasę DKDK 2018

wrzucone: wiadomość szkoły: podstawowa

W nocy z 24 na 25 lutego, oddział specjalny KKK w składzie: Magda Wiślańska, Jan Zakrzewski, Artur Błędowski, Bartek Dziura, Tomek Wileński, dowodzony przez niżej podpisanego, zweryfikował tegoroczną trasę Dosyć Konkretnej Drogi Krzyżowej (45 km). Akcja była trudna i wymagająca, przede wszystkim z uwagi na niską temperaturę, dochodzącą do -15 stopni i związane z nią zagrożenie hipotermią. Zadanie zostało wykonane bez strat własnych..
Bardzo dziękuję wszystkim Uczestnikom za odwagę i hart ducha. Dziękuję też ich Rodzicom za zaufanie, Państwu Wiślańskim i Państwu Dziura, za pomoc w transporcie na trasie. Dziękuję Panu Bolkowi Araszkiewiczowi za zapewnienie transportu z Loretto do domu. Wielki szacunek dla Janka Zakrzewskiego i Artura Błędowskiego za determinację, wytrwałość i świetną formę fizyczną.

Marek Sobieszczański

© Michalickie szkoły w Markach | www.szkolawmarkach.pl

Skip to content