Klasa 2c jak kadra na Narodowym

gimnazjum

Możliwość komentowania Klasa 2c jak kadra na Narodowym została wyłączona 1 grudnia 2017 /

W dniu 28.11.2017r uczniowie klasy 2C wraz z opiekunami: panią Justyną Musiał oraz panem Stephanem Guerin wybrali się na wycieczkę, w której programie było zwiedzanie PGE Narodowego. Wycieczka rozpoczęła się o 8:30. Po dotarciu na Stadion uczniowie ruszyli trasą Piłkarskie Emocje. Można było zwiedzić szatnie piłkarzy oraz poczuć się jak Robert Lewandowski czy Wojciech Szczęsny, zasiadając na ławce rezerwowych. Zwiedzający dowiedzieli się również, jak przebiega proces rozkładania murawy na stadionie. Można było również podziwiać widok stadionu z perspektywy trybun. Wycieczka zakończyła się o 13:00 wspólnym obiadem.