Klasa 3 c wieści z zielonej szkoły

Możliwość komentowania Klasa 3 c wieści z zielonej szkoły została wyłączona 23 maja 2018 /

O godzinie 7.15 na dworcu wschodnim klasa 3 c wraz z dwojgiem opiekunówi wyruszyła na zieloną szkołę w Dolinę Baryczy.  Czterogodzinna podróż minęła  szybko i przyjemnie. Po godzinie 11 wysiedlismy na stacji  Twardogora Sycowska, szybkie zakupy i od razu udaliśmy do podstawionego dla nad autobusu, która nas zawiózł do miejsca docelowego czyli Campusu Domaslawice.  Przywitała nas bardzo miło obsługa Campusu.  Udaliśmy się do swoich domków aby pozostawić bagaże i od razu ruszyć na spotkanie organizacyjne oraz pyszny obiad. Po zapełnienia żołądkow ruszyliśmy na zajęcia “Team Building”,  które prowadzili pani Ola oraz pan Piotr. Sprawdziliśmy swoje umiejętności działania w grupach oraz działania po presją czasu. Było dużo śmiechu i zabawy. Kolejnym  punktem był mecz piłki nożnej, a po meczu chwila dla siebie. Trochę  zmęczeni po pierwszym dość intensywnym dniu wieczór spędziliśmy na krótkim spacerze oraz luźnych rozmowach.