Kolejne warsztaty dla Rodziców za nami

podstawowa

Możliwość komentowania Kolejne warsztaty dla Rodziców za nami została wyłączona 22 listopada 2017 /

W połowie listopada odbyły się w naszej szkole warsztaty dla Rodziców na temat trudności okresu dojrzewania prowadzone przez panią Darię Pietrzak – psycholog. Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem. W pierwszej części zainteresowani mogli usłyszeć z czym zmagają się młodzi ludzie i jak ważny, ale również jak trudny jest czas dorastania. Przedstawiono wyniki szkolnej ankiety dotyczącej potrzeb i trudności okresu dojrzewania wśród uczniów KSP. Przedstawiono formy wsparcia dla młodych osób.

Druga część opierała się na zadawaniu pytań oraz żywej dyskusji, która prowokowała do myślenia i refleksji nad treścią warsztatu. Doświadczenie spotkań warsztatowych pokazuje, że każdy z nas potrzebuje zdobywać nową wiedzę i umiejętności, a także dzielić się swoimi doświadczeniami, trudnościami i refleksjami.

Kolejne spotkanie już w grudniu ! Serdecznie zapraszamy !

Daria Pietrzak

Comments are closed.

Skip to content