Koncert kwartetu smyczkowego – niedziela godz 19.00

wrzucone: wiadomość szkoły: wiadomości

Serdecznie zapraszamy na koncert kwartetu smyczkowego Amok, który się odbędzie 18 października o godz. 19.00 w auli Katolickiego Liceum. W programie: Aria na strunie G – aria pochodząca z suity orkiestrowej D-dur nr 3 (BWV 1068) autorstwa Jana Sebastiana Bacha oraz A. Vivaldi Cztery pory roku: Jesień Zima.

W skład kwartetu wchodzą  cztery panie: Karolina Sienkiewicz, Oliwia Orzechowska-Gidzińska, Maria Sochoń-Błaszczyk, Justyna Osiecka-Pieron. Nazwa AMOK pochodzi od pierwszych liter słów: Artystki, Matki, Organizatorki, Kobiety

Jak grają? Zobacz film niżej lub inne filmy pod adresem: http://kwartetamok.pl/filmy/

Serdecznie zapraszamy.

PLAKAT-kropkim

© Michalickie szkoły w Markach | www.szkolawmarkach.pl

Skip to content