Nasi uczniowie na święceniach w Krakowie

Możliwość komentowania Nasi uczniowie na święceniach w Krakowie została wyłączona 30 maja 2018 /

19 maja dwunastu naszych uczniów (głównie szkolnych ministrantów) pojechało do Krakowa na święcenia kapłańskie. Zgromadzenie michalitów może się cieszyć darem trzech nowych kapłanów: ks. Patryka Łapę, ks. Aleksandra Oszmianczuka i ks. Jarosława Witkowskiego. Sakramentu święceń udzielił JE kardynał Stanisław Dziwisz. Ponadto święcenia diakonatu otrzymał kl. Piotr Dąbrowski, który rozpoczyna przygotowania do przyjęcia święceń kapłańskich.

Nasi uczniowie skorzystali z okazji aby zrobić zdjęcie z kardynałem Stanisławem Dziwiszem

Po święceniach wyruszyliśmy pod przewodem ks. Grzegorza i brata Michałą na pizze i zwiedzanie Krakowa. Piechotą zrobiliśmy kilkanaście kilometrów. I widzieliśmy smoka.

Fot. Marek Borek