Nasze inwestycje

liceum podstawowa wiadomości

Możliwość komentowania Nasze inwestycje została wyłączona 29 maja 2021 /

Nasza radość z powodu powrotu uczniów do szkoły jest bardzo duża, bo jak powtarza ks. Dyrektor “Nie ma nic smutniejszego od szkoły bez uczniów”. Nie chcielibyśmy kolejne powtórki tego przykrego czasu.

W ten trudny czas nie załamywaliśmy rąk, ale działaliśmy na lekcja zdalnych oraz w szkole i jej otoczeniu, aby dzieciaki po powrocie mogły jeszcze lepiej funkcjonować.

Chcemy się z Wami podzielić efektami naszej pracy

Przebudowaliśmy stare betonowe boisko na nowoczesne

Koszt inwestycji to 79000 zł
Z czego 17000zł.- dofinasowanie z fundacji, a 17000zł- dom zakonny w Markach ( środki wypracowanie przez ks. Grzegorza oraz ks. Wojtka)

W kwietniu rozpoczęliśmy pracę  nad wymiana pionów kanalizacyjnych i udało się nam wymienić cześć z nich że starych żeliwnych, na nowe plastikowe. Również sala informatyczna otrzymała nowe stanowiska do nauki. Powstała również szafa na świetlicy(auli) oraz dla naszej szkolnej Służby liturgicznej.

Sala informatyczna:

Szafy ministranckie i na świetlicy:

Salka terapeutyczna:

Łącznie koszt wyniósł – 30000 zł
Wymiana pionów kanalizacyjnych- 9600 zł
Szafy, sala informatyczna, salka terapeutyczna – 20400 zł

Wszystko dla naszych dzieciaków i rozwoju naszej szkoły.

Tekst i zdjęcia: M. Bin