Nowa nagroda dla dla uczniów z KLO

wrzucone: wiadomość szkoły: wiadomości

Odznaka Brązowej, Srebrnej lub Złotej  Włóczni św. Maurycego w KLO  jest przyznawana uczniom KLO za bardzo dobre wyniki w nauce (średnia 4,75 lub powyżej) i co najmniej bardzo dobre zachowanie. Brązowa Włócznia przyznawana jest uczniom, którzy raz w czasie nauki w KLO uzyskali bardzo dobre lub wzorowe zachowanie i świadectwo z wyróżnieniem. Srebrna Włócznia przyznawana jest uczniom, którzy dwa razy w czasie nauki w KLO uzyskali bardzo dobre lub wzorowe zachowanie i świadectwo z wyróżnieniem oraz Złota Włócznia przyznawana jest uczniom, którzy przez trzy lata nauki w KLO uzyskali bardzo dobre lub wzorowe zachowanie i świadectwo z wyróżnieniem. Uczniowie odznaczeni Złotą Włócznią umieszczeni będą na tablicy w KLO oraz na szkolnej stronie internetowej. Uroczyste wręczenie Brązowej Odznaki Włóczni św. Maurycego odbędzie się 23 czerwca 2016 r.

wlocznia Maurycy KLO

© Michalickie szkoły w Markach | www.szkolawmarkach.pl

Skip to content