Pierwsze spotkanie wolontariatu odbyło się we wtorek 12 września

gimnazjum podstawowa

Możliwość komentowania Pierwsze spotkanie wolontariatu odbyło się we wtorek 12 września została wyłączona 19 września 2017 /

Przed lekcjami duża grupa uczniów, bo aż 80 zebrała się w auli szkoły na zebraniu Wolontariatu. Chętni uczniowie nowych klas oraz stali wolontariusze zaprawieni w boju wysłuchali ważnych informacji o działalności Wolontariatu i planach na zbliżający się semestr.
Raz w miesiącu jak w ubiegłym roku będziemy z grupą wolontariuszy jeździć z pomocą do bezdomnych. Tam będziemy pomagać przy rozdawaniu obiadu, a także przywozić słodkie wypieki naszych uczniów.
Zaangażujemy się także w akcję Święty Mikołaj, gdzie na Święta Bożego Narodzenia przygotujemy paczki dla Domu Dziecka na Bielanach w Warszawie.
Pomysły są, dobre serca są, siły są – więc musi się udać !
Dziękuję wszystkim za zaangażowanie.

Daria Pietrzak – psycholog