Pies szkolny – psuje krew (czasami)

Możliwość komentowania Pies szkolny – psuje krew (czasami) została wyłączona 14 maja 2021 /

W szkole mamy psa i kota. Zwierzęta z charakterem (jaki pan taki kram – podobno, a że szkoła jest z charakterem, a zwierzęta szkolne to…).

W czwartek nasz szkolny pies Oktan otrzymał o 14.30 basen z wodą. Zabawa przednia (Labradory uwielbiają dzieci i wodę). Jednak o 15.55 niestety basen nadawał się wyłącznie na śmieci.

Producent zapewniał, że materiał z którego wykonany jest basen jest bardzo trwały i wykonany z tworzywa, które dla psa jest niekomfortowe w gryzieniu.

Kiedy ks. Dyrektor zobaczył co się stało zagroził Oktanowi oddanie do schroniska. Wieczorem już znowu byli kumplami. Wystarczył spacer, dwa liźnięcia Oktana po dłoni i wybaczone.

Ciekawa rzecz. Kiedy jest w gabinecie dyrektora i jest dużo pracy, jakoś to wyczuwa i jest bardzo spokojny.

14.30 przednia zabawa
15.55 i groźba oddania do schroniska.
Kiedy jest w sekretariacie i jest dużo pracy spokojnie leży pod biurkiem. Skąd wie?