Posts Page

Ut pellentesque libero ac magna ornare, eget dictum orci ultricies. In quis tortor semper, luctus dolor ut, adipiscing eros. Maecenas sed pharetra neque. Nullam id ipsum id quam ultrices luctus. Donec adipiscing augue non placerat consectetur. Aliquam erat volutpat.

Michalici zapraszają na zimowisko

Dobre ferie z michalitami. Polecamy. 12 – 18 lutego 2023 –  Rycerka Górna  – 19-25 lutego 2023 – Alpy – Ski Juwel – Radfeld (Austria)...   więcej »

Rekolekcje adwentowe

wiadomość szkoły: rekolekcje

Już dzisiaj zapraszamy nauczycieli, rodziców naszych uczniów. Na początku Adwentu podamy dokładny termin. Rekolekcje mocno biblijne. Trzy dni każdego dnia do wyboru godzina 7.15...   więcej »

Roraty

wrzucone: wiadomość szkoły: podstawowa

Od pierwszej środy Adwentu zapraszamy w poniedziałek środę i piątek o godz. 7.20

Klasa trzecia taktycznie

Klasa 3 liceum udała się na zajęcia paintballowe, gdzie połączono przyjemne z pożytecznym czyli rozrywkę z ćwiczeniami taktyki, strategii i gier wojennych. Jak to...   więcej »

Klasa 3 KSP w Muzeum Powstania Warszawskiego

wrzucone: wiadomość szkoły: podstawowa

W dniu 17 listopada uczniowie klasy 3 KSP odbyli lekcję muzealną w Muzeum Powstania Warszawskiego. Temat lekcji: Wojna oczami dziecka – na podstawie lektury...   więcej »

Śpiewamy po francusku

wrzucone: wiadomość szkoły: podstawowa

Na wtorkowych zajęciach języka francuskiego… Wystąpił zespół w składzie: Antoś, Maja, Gabrysia, Marysia, Klara, Emma, Justyna, Lila, Diana i Julia. Brawo kochani !!!