Posts Page

Ut pellentesque libero ac magna ornare, eget dictum orci ultricies. In quis tortor semper, luctus dolor ut, adipiscing eros. Maecenas sed pharetra neque. Nullam id ipsum id quam ultrices luctus. Donec adipiscing augue non placerat consectetur. Aliquam erat volutpat.

Wyniki rekrutacji do KLO

W roku szkolnym 2021/2022 w Katolickim Liceum Ogólnokształcącym zostanie utworzonajedna klasa pierwsza, w której będą realizowane wskazane przez kandydatów rozszerzenia. Klasa 1 Kandydaci zakwalifikowani*...   więcej »

Sekretariat w wakacje

Do 30.07.2021 r: Poniedziałek 11.00-17.00 Wtorek, środa, czwartek 9.30-16 Piątek dzień wewnętrzny – bez obsługi interesantów Od 2.08 do 27.08 sekretariat nieczynny.

Refleksja Pana Michała

wrzucone: wiadomość szkoły: podstawowa

Szanowni rodzice i uczniowie naszych szkół. Nie jestem wybitnym pisarzem więc będzie krótko i konkretnie. Chciałem podziękować za wszystkie dobre słowa które usłyszałem podczas...   więcej »

Odbiór zaświadczeń z egzaminu ósmoklasisty