Posts Page

Ut pellentesque libero ac magna ornare, eget dictum orci ultricies. In quis tortor semper, luctus dolor ut, adipiscing eros. Maecenas sed pharetra neque. Nullam id ipsum id quam ultrices luctus. Donec adipiscing augue non placerat consectetur. Aliquam erat volutpat.

Jesienne klimaty w klasie pierwszej

wrzucone: wiadomość szkoły: podstawowa

Uczniowie klasy pierwszej nie próżnują i dzięki ich pracy możemy również we wnętrzu naszego budynku cieszyć się jesiennymi klimatami.

Pierwsze spotkanie Senatu KSP

wrzucone: wiadomość szkoły: podstawowa

W dniu 15 października odbyło się pierwsze spotkanie senatu KSP w roku szkolnym 2020/2021. Poza sprawami administracyjnymi związanymi z wyborem nowych władz były również...   więcej »

Gość na rowerze

wrzucone: wiadomość szkoły: podstawowa

Dziś dzieci z KSP spotkały się z mistrzem polski w kolarstwie szosowym Stanisławem Aniołkowskim.

Dzisiejsze święto wszystkich pracowników edukacji uczciliśmy mszą. A dokładnie mówiąc dwoma Mszami. Na pierwszej Eucharystii zebrali się uczniowie na co dzień uczący się w...   więcej »

Biały Tydzień rozpoczęty.

wrzucone: wiadomość szkoły: podstawowa

Uczniowie klasy 4, którzy w ostatnią sobotę po raz pierwszy przyjęli Pana Jezusa w Eucharystii, rozpoczęli Biały tydzień. Wyjątkowo dzisiaj przeżywali eucharystię w szkolnej...   więcej »

Jesień zawitała do klasy pierwszej.

wrzucone: wiadomość szkoły: podstawowa

W sali klasy pierwszej na dobre zapanowała  jesień 🙂