Posts Page

Ut pellentesque libero ac magna ornare, eget dictum orci ultricies. In quis tortor semper, luctus dolor ut, adipiscing eros. Maecenas sed pharetra neque. Nullam id ipsum id quam ultrices luctus. Donec adipiscing augue non placerat consectetur. Aliquam erat volutpat.

Propozycje wakacyjne

wiadomość szkoły: wiadomości

Już niedługo wakacje i jeżeli nie macie jeszcze konkretnych planów wakacyjnych, to warto zapoznać się treścią tego wpisu w którym chcemy przedstawić Wam wszystkie...   więcej »

Wynik naszych ósmoklasistów

wrzucone: wiadomość szkoły: podstawowa

Jak zawsze jesteśmy dumni z naszych uczniów.

Częstochowa

wrzucone: wiadomość szkoły: podstawowa

W środę nasze dzieci komunijne wraz z rodzicami, wychowawcą i ks. Wojtkiem udały się na pielgrzymkę do Częstochowy aby podziękować za dar Pierwszej Komunii...   więcej »

Już prawie WAKACJE!!!

wrzucone: wiadomość szkoły: podstawowa

Już za parę dni, za dni parę, wezmę plecak swój i gitaaaarę… Aby poczuć przedsmak wyczekiwanych wakacji, klasa 2 KSP zorganizowała piknik pod chmurką....   więcej »

Zakończenie Roku Szkolnego 2021/2022 – klasy 8

wrzucone: wiadomość szkoły: podstawowa

Dziś o 16:00 – uroczystą Mszą – rozpoczęło się zakończenie, zakończenie dość ważnego etapu, uczniowie klas ósmych – odebrali świadectwa ukończenia szkoły podstawowej. W...   więcej »

Ostatni dzień szkoły…

wrzucone: wiadomość szkoły: podstawowa

Klasy 1-3 KSP spędzają czas integrując się na świeżym powietrzu.

Dziś finałowe mecze LIGI MISTRZÓW KLO/KSP

wiadomość szkoły: sport

W dniu 22 czerwca odbędą się finałowe mecze LIGI MISTRZÓW KLO/KSP. Poniżej terminarz z poszczególnymi meczami. FC FC – Belfer Team godz. 8:50FC Biel...   więcej »