Posts Page

Ut pellentesque libero ac magna ornare, eget dictum orci ultricies. In quis tortor semper, luctus dolor ut, adipiscing eros. Maecenas sed pharetra neque. Nullam id ipsum id quam ultrices luctus. Donec adipiscing augue non placerat consectetur. Aliquam erat volutpat.

Życzenia świąteczne

wrzucone: wiadomość szkoły: podstawowa

Ostatni komentarz liturgii Wielkiego Czwartku, dnia w którym wchodzimy w tajemnicę Zbawienia, jest przesłaniem aby nie czuć smutku, lecz wdzięczność. Pamiętamy, że krzyż nie...   więcej »

System generowania podań do KSP

wrzucone: wiadomość szkoły: podstawowa

Został uruchomiony system generowania podań do KSP. System pod linkiem: https://szkolawmarkach.pl/rekrutacja/

DKDK 2021 – przecieramy szlaki – wyprawa 1

wrzucone: wiadomość szkoły: podstawowa

30 Stycznia mała grupka przecierała nowy szlak, czyli wersję c, pierwszego fragmentu trasy DKDK. Od 2 lat sporo mogło się zmienić. Na szczęście trasa...   więcej »

Zimowe dyscypliny sportowe…

wrzucone: wiadomość szkoły: podstawowa

… w wykonaniu uczniów klasy pierwszej🙂

Projekt “Bałwan”

wrzucone: wiadomość szkoły: podstawowa

Korzystając z uroków zimy, uczniowie klasy 1 zaszaleli na boisku szkolnym. Nigdy nie wiadomo, kiedy znowu będzie można pohasać po śniegu.

Zasady rekrutacji do KSP i KLO na rok szkolny 2021/2022

W dniu 3 lutego 2021 r. na stronie szkoły w zakładce “Rekrutacja 2021/2022” zamieszczone zostały zasady oraz terminarz rekrutacji, zarówno do KSP jak i...   więcej »