Posts Page

Ut pellentesque libero ac magna ornare, eget dictum orci ultricies. In quis tortor semper, luctus dolor ut, adipiscing eros. Maecenas sed pharetra neque. Nullam id ipsum id quam ultrices luctus. Donec adipiscing augue non placerat consectetur. Aliquam erat volutpat.

Próbne – zawody eSportowe

wiadomość szkoły: wiadomości

Licealiści którzy matury mają za rok, znajdują czas na zabawę! Na zdjęciach koledzy uczą koleżanki. Ja bym nie ryzykował. Ale najlepiej się przekonać na...   więcej »

Próbne matury – dziś ostatni dzień

wiadomość szkoły: wiadomości

próbnych matur i raczej na młodzież, podchodzi do próby na spokojnie, ale przypominamy – zostało 160 dni do prawdziwych emocji.

Próbne matury

wiadomość szkoły: wiadomości

Dzisiaj, jutro i w środę nasi maturzyści trudzą się nad próbną maturą. Emocje mniejsze niż każdego roku w maju, ale miny tak samo zdziwione...   więcej »

Michalickie zimowiska – zapraszamy

Księża michalici od kilku lat organizują oblegane zimowiska. Podobnie jest i w tym roku. Trzy różne terminy, czterech księży prowadzących i ogrom przygody i...   więcej »

Po francusku o kolorach

wrzucone: wiadomość szkoły: podstawowa

Warto obejrzeć i posłuchać.

Dzień Niepodległości w szkołach

Szkolne obchody Dnia Niepodległości