Przegrana 1:3 – raz na wozie raz pod wozem

wrzucone: wiadomość szkoły: wiadomości

8 kwietnia miała miejsce kolejna ekscytująca potyczka piłkarzy z klasy 1 liceum i 3 a gimnazjum. W pierwszej połowie oba zespoły grały na równym poziomie, jednak widać było minimalna przewagę klasy trzeciej. Pierwsza bramkę zdobył w drugiej polowie Rafał Domański z gimnazjum i wtedy rozpoczęła się prawdziwa walka – kolejne celne strzały, zmiany zawodników i faule. Jak to mówią „oko za oko, ząb za ząb” Zgodnie z tą zasadą po chwili ujrzeliśmy celny strzał Michała Łuczki z KLO. Jednak najpiękniejsza bramką tego meczu okazał się gol Kamila Pianki z tzw. „rabony”.
Mimo wspaniałej gry,pojawiły się jednak zachowania niestosowne. Pierwszy poważny faul ze strony KLO, doprowadził do rzutu wolnego, który ostatecznie zakończył się celną bramką Rafała Domańskiego. Zaś kolejny spowodował kontuzje bramkarza 3 a – Jakuba Wasilewskiego przez co klasa trzecia zmuszona była do zmiany zawodnika a Jan Rowicki został ukarany żółtą kartką przez głównego sędziego. W końcu klasa 3 wygrała całe spotkanie. Był to bardzo emocjonujący i udany mecz. Dziękujęmy za wspaniałą grę i gratulujemy.

Julia Pytel i Natalia Zdunek

20160408_135034 20160408_135336 20160408_135342

© Michalickie szkoły w Markach | www.szkolawmarkach.pl

Skip to content