Przyszli olimpijczycy są wśród nas…

wrzucone: wiadomość szkoły: podstawowa
wiadomość szkoły: sport
wiadomość szkoły: wiadomości

W dniu 14 września w naszej szkole odbyła się lekcja pokazowa szermierki dla klas 1-5 KSP. Poprowadzili ja pan Kamil Więch (były reprezentant kraju) oraz Pani Daria Skonieczna ( obecna reprezentantka naszego kraju ). Dzieci były zachwycone lekcją pokazową. 

W czasie przed pandemia w naszej szkole działała sekcja szermiercza lecz wszystko brutalnie zostało zakończone przez epidemie korona wirusa. Dzięki Bogu ten rok szkolny możemy cieszyć się nauką stacjonarną i zajęciami dodatkowymi.

Wszystkie informacje potrzebne do zapisania dziecka znajdziecie na Librusie.

Kto wie.. może w naszej szkole jest perełka do odkrycia o której w niedalekiej  przyszłości będziemy mówili reprezentant kraju.

Test: M. Bin
Zdjęcia: Jakub Skassa ©

© Michalickie szkoły w Markach | www.szkolawmarkach.pl

Skip to content