„Radosny czas Zmartwychwstania Pańskiego” – modlitwa i integracja Szkolnej LSO – dzień 1

wrzucone: wiadomość szkoły: podstawowa

30 kwietnia br. 22 osoby ze Szkolnej Służby Liturgicznej  (15 ministrantów i 6 bielanek)  michalickich szkół w Markach zamiast wypoczywać w górach, czy nad morzem rozpoczęła wspólną integrację pod czujnym okiem br. Michała. Wszystko zaczęło się o godzinie 18 Eucharystią w parafii św. Andrzeja Boboli w Strudze. Po Mszy Św. zebraliśmy się w kaplicy aby odmówić Nieszpory. Po zakończeniu modlitwy zjedliśmy pyszną pizze oraz obejrzeliśmy film. Później udaliśmy  się na Kompletę, która zakończyła nasz pierwszy, lecz nieostatni dzień na dniach modlitwy i integracji. Dla głębszego przeżycia na ten czas oddaliśmy telefony które w dzisiejszych czasach tak wiele czasu nam zabierają. [CDN]

Jakub Młynarski –  Prezes
Dawid Skłodowski – Wiceprezes
Bartłomiej Głażewski – Skarbnik
fot. Agnieszka Walczak- bielanka

© Michalickie szkoły w Markach | www.szkolawmarkach.pl

Skip to content