Możliwość komentowania „Radosny czas Zmartwychwstania Pańskiego” – modlitwa i integracja Szkolnej LSO – dzień 2 została wyłączona 4 maja 2018 /

Drugi dzień wspólnej integracji rozpoczęliśmy Jutrznią oraz rozważaniem dzisiejszej Ewangelii. Następnie udaliśmy się na pyszne naleśniki. Kolejnymi punktami naszego dnia była spowiedź i Eucharystia. Po Mszy Świętej udaliśmy się na obiad. Po obiedzie odmówiliśmy różaniec, po którym mieliśmy czas wolny. Po zrelaksowaniu się nawiedziliśmy kryptę zmarłych michalitów na cmentarzu w Strudze gdzie odmówiliśmy Koronkę do Bożego Miłosierdzia w intencji  zmarłych Michalitów. Po powrocie do szkoły cześć naszej grupy rozpalała grilla, a reszta w tym czasie rozgrywała mecz piłki nożnej. Po smacznej kolacji udaliśmy się  na Nieszpory. Po modlitwie cześć męska oglądała mecz Ligi Mistrzów, a dziewczyny urządziły konkurs tańca.  Dzień zakończyliśmy Kompletą.

Jakub Młynarski – Prezes

Dawid Skłodowski – Wiceprezes