Refleksja Pana Michała

wrzucone: wiadomość szkoły: podstawowa

Szanowni rodzice i uczniowie naszych szkół. Nie jestem wybitnym pisarzem więc będzie krótko i konkretnie. Chciałem podziękować za wszystkie dobre słowa które usłyszałem podczas zakończenia tego bardzo trudnego i dziwnego roku szkolnego oraz za upominki które otrzymałem od państwa i państwa pociech. ( choć osobiście twierdze ze wykonuje swoja prace i pobieram za to pensje wiec nie robię nic szczególnego). Życzę  państwu oraz  państwa pociechom odpoczynku  od trudu roku szkolnego, trudu pracy a zarazem proszę aby nie robić odpoczynku od niedzielnej Eucharystii i pacierza. Wiem że to wielka pokusa ( z własnego doświadczenia)  Życzę nam wszystkim abyśmy już od następnego roku szkolnego który już tuż tuż mogli spotkać się w „normalności”, abyśmy mogli się już widywać codziennie  na dyżurze  i rano i popołudniu. 

P. S. Chodzą po Markach plotki ze spider man wraz z iron manem dyskutują nad tym kto będzie witał dzieci we wrześniu. 

© Michalickie szkoły w Markach | www.szkolawmarkach.pl

Skip to content