Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

wrzucone: wiadomość szkoły: liceum
wiadomość szkoły: podstawowa
wiadomość szkoły: wiadomości

Rozpoczęcie roku szkolnego w naszych szkołach odbędzie się we wtorek 1 września według następującego porządku:

9:00 – klasy 1 – 3 KSP

11:00 – klasy 4 – 8 KSP

13:00 – wszystkie klasy KLO

O każdej z powyższych godzin rozpoczęcie roku szkolnego zacznie się od Mszy świętej. Niezależnie od godziny, gromadzimy się od razu w kościele (nie pod szkołą). Po mszy świętej przychodzimy razem do szkoły i tam będzie spotkanie samych uczniów z wychowawcami. W kościele, a także w trakcie przejścia w pochodzie do szkoły oraz na korytarzach szkolnych należy mieć zasłonięte usta i nos. Po wejściu do sali i zajęcia miejsca można nos i usta odsłonić. Wychowawcy przekażą uczniom plan lekcji oraz zapoznają ich z zasadami sanitarnymi obowiązującymi w szkole.

Szczegółowe zasady sanitarne obowiązujące w naszej szkole zostaną przesłane w dzienniku Librus lub na maila.

MB

© Michalickie szkoły w Markach | www.szkolawmarkach.pl

Skip to content