Ślubowanie nowych uczniów i zaprzysiężenie nowej dziekan

podstawowa wiadomości

Możliwość komentowania Ślubowanie nowych uczniów i zaprzysiężenie nowej dziekan została wyłączona 3 października 2020 /

W szczególny dzień dla księży michalitów, czyli we wspomnienie ich patrona św. Michała Archanioła, uczniowie klas pierwszych zostali pasowani na uczniów naszych szkół oraz złożyli uroczyste ślubowanie.

Katolicka Szkoła Podstawowa rozpoczęła celebrowanie tego dnia przed godz. 11.00 i jak starsi koledzy udali się do kościoła. Mszy tym razem przewodniczył ks. Wojciech. Po Eucharystii na dziekana KSP została pasowana Julia z klasy 7A, a ślubowanie złożyli wszyscy uczniowie którzy dołączyli do klas innych niż pierwsza.

Pierwszoklasiści tym razem udali się do gmachu szkoły gdzie pod przewodnictwem wychowawczyni pani Asi, zaprezentowali program artystyczny. Później nasi najmłodsi uczniowie z przejęcie zostali pasowaniem i złożyli ślubowanie.

I na koniec zjedli tony pizzy…

Zdjęcia: Paweł Mierzejewski