Super spotkanie w Miejscu Piastowym

liceum podstawowa

Możliwość komentowania Super spotkanie w Miejscu Piastowym została wyłączona 11 sierpnia 2022 /

Tysiące młodych ludzi, wielka scena gotowa na niezapomniane wydarzenia! Gwarantowana radość, uśmiech i entuzjazm, spontaniczność, kreatywność, otwartość, a wszystko w Bożym klimacie w „domu u Ojca” pod opiekuńczymi skrzydłami św. Michała Archanioła w Miejscu Piastowym. Przyjedź, módl się i baw!

W programie: Msza święta, nabożeństwo, warsztaty i konferencje, wieczór uwielbienia, koncerty – będą z nami Roksana Węgiel, NiemaGotu, ks. Jakub Bartczak, ks. Krzysztof Kołtunowicz, ks. Sebastian Picur, ks. Michał Czaczyk, TAU i dużo, dużo więcej… Czujesz już ten klimat?

To wszystko już za niecałe trzy miesiące, od 16 do 18 września 2022 r. w Miejscu Piastowym, kiedy to rozpocznie się Michalickie Spotkanie Młodych pod hasłem: „Więcej, Mocniej, Bardziej”, a Ciebie nie może na nich zabraknąć! W tegoroczne spotkanie wpisuje się postać założyciela Zgromadzeń św. Michała Archanioła, bł. ks. Bronisława Markiewicza, którego rok obchodzimy w Archidiecezji Przemyskiej.

Zatem wszystko jasne? Fantastycznie! W takim razie klikaj linka do rejestracji, a później już tylko szykuj się na Bożą radość!

https://forms.gle/7zqAGzLtHdxjJP43A

Szczegółowe informacje na stronie: www.msm.michalici.pl

Comments are closed.

Skip to content