Świąteczna pomoc osobom bedzomnym 2.

liceum podstawowa

Możliwość komentowania Świąteczna pomoc osobom bedzomnym 2. została wyłączona 5 kwietnia 2022 /

Szanowni państwo  ubiegłoroczna zbiórka podczas Świąt Bożego Narodzenia w której zbieraliśmy m.in. produkty spożywcze,  rękawiczki czapki , szaliki   zakończyła się ogromnym sukcesem dzięki państwa wielkiemu zaangażowaniu  i otwartości serc dla osób w kryzysie bezdomności.

Dziś zachęcamy państwa do udziału w drugiej edycji akcji w której po konsultacji z siostrą przełożoną  domu  Sióstr Misjonarek Miłości mieszczącym się przy ulicy Poborzańskiej w Warszawie zbieramy : żele  pod prysznic ( damskie, męskie) szampony ( damskie,męskie) oraz antyperspiranty (damskie,męskie). Siostry w swoim domu 2 razy w tygodniu umożliwiają kąpiel dla osób które na codzień muszą walczyć o przetrwanie.

  Zbiórka trwa w obu naszych budynkach.

Comments are closed.

Skip to content