Świąteczna zbiórka dla osób bezdomnych 2.

wrzucone: wiadomość szkoły: liceum
wiadomość szkoły: podstawowa

Świąteczna zbiórka dla osób bezdomnych 2 zakończona. Nasza szkolna zbiórka zakończyła się dzięki wam drodzy rodzice, uczniowie oraz pracownicy szkoły wielkim sukcesem. Otwórzyliscie juz po raz kolejny wasze serca na potrzebujących bardzo ale to bardzo mocno. Udało nam sie zebrać:
103- żele pod prysznic
34- szampony
43- mydła
48- maszynki do golenia
33- antyperspiranty oraz pasty do zębów, szczoteczki, skarpetki, męską bieliznę, gąbki do mycia, papier toaletowy, podpaski, gąbki do zmywania, makarony, herbaty. Szkolny wolontariat przekazał na ofiarę dla Sióstr które się opiekują osobami bezdomnymi ponad 1400zl które uzbierał z ostatnich kiermaszy ciast.

Niech dobry Bóg wam błogosławi za wasze dobre serca.

© Michalickie szkoły w Markach | www.szkolawmarkach.pl

Skip to content