Sztandar Byłych Wychowanków

wiadomości

Możliwość komentowania Sztandar Byłych Wychowanków została wyłączona 14 listopada 2015 /

12 XI 2015 r. w naszych michalickcih szkołach w Markach miała miejsce podniosła i trochę smutna uroczystość. Stowarzyszenie Byłych Wychowanków i Przyjaciół Michalickcich Szkół (prezesem jest obecnie p. J. Grabowski, a sekretarzem I. Chodaniecka) w uroczystej formie przekazali jako depozytariuszom naszym szkołom swój sztandar. Z czasem, mamy taką nadzieję nasi absolwenci już po ukończeniu edukacji zasilą to niestety wymierające grono. Ze względu na przerwę niemal pięćdziesięciu lat w prowadzeniu szkół, Stowarzyszenie bardzo się skurczyło. Widok wyprowadzającego sztandaru jest smutnym zjawiskiem jednak mamy nadzieję, że w przyszłości uda się w nowej formie odtworzyć to zacne grono.

bwych5 bwych4 bwych3 bwych2 bwych1