5.XII warsztaty dla rodziców – depresja wśród dzieci i młodzieży

Możliwość komentowania 5.XII warsztaty dla rodziców – depresja wśród dzieci i młodzieży została wyłączona 23 listopada 2017 /

Zapraszamy na kolejne warsztaty dla Rodziców, które odbędą się 5 grudnia we wtorek o godzinie 18.00 w Auli KLO. Tym razem pochylimy się nad dużym problem dzisiejszych czasów – depresją wśród dzieci i młodzieży. Spróbujemy sobie odpowiedzieć na pytanie skąd i dlaczego młode osoby chorują na depresję, jakie czynniki zewnętrzne i wewnętrzne sprzyjają zachorowaniu i czy zawsze widać, że ktoś zmaga się z depresją. Odpowiemy sobie na pytanie jak rozpoznać, wspierać i pomagać.

Spotkanie będzie składało się z dwóch części – wykładowej około 40 minut oraz dyskusyjnej około 30 minut.

serdecznie zapraszam, Daria Pietrzak