Wielka polityka czyli wybory w KSP i KLO

liceum podstawowa wiadomości

Możliwość komentowania Wielka polityka czyli wybory w KSP i KLO została wyłączona 15 września 2021 /

Od samego rana w naszej szkole obecne są wielkie emocje związane z wyborami na dziekanów szkoły podstawowej i liceum.

Trzeba przyznać, że bardziej żywa kampania towarzyszyła wyborom w szkole podstawowej. Już od chwili przekroczenia bramy prowadzącej do szkoły nie można było nie trafić na grupy pikietujących sztabów wyborczych Hani i Mikołaja. Nie zabrakło spacerów po klasach z prezentacją kandydatów i tłumaczeniu (zwłaszcza najmłodszym) kim jest dziekan i że dzisiaj są wybory.

Natomiast nasi starsi uczniowie postawili na bardziej wyrachowaną grę, polegająca na zgrabnych obietnicach wyborczych, wykorzystaniu uroku osobistego i rozmowach w kuluarach. Na dziekana startowało trzech kandydatów.

Głosowanie odbyło się pomiędzy czwartą i piątą lekcją pod opieką pana Michała Kurka, który dbał o prawidłowy przebieg głosowania i zachowanie reżimu sanitarnego.

Oficjalne wyniki już w piątek. Czekamy niecierpliwie.